


Робочий зошит із самооцінки
Багато хто вважає, що ми стаємо цінними завдяки тому, що ми робимо; завдяки навичкам, талантам і рисам характеру; або коли нас приймають інші. Однак якщо ми будуємо почуття власної цінності на досягненнях, то у разі невдачі ми втратимо й цінність.
У своєму «Робочому зошиті із самооцінки» Ґленн Ширальді переконливо доводить, що неможливо здобути внутрішню цінність за допомогою особистих досягнень. Вона вже існує. Треба тільки навчитися її усвідомлювати.
Самооцінку можна підвищити незалежно від виховання, колишнього оточення та досвіду. І «Робочий зошит із самооцінки» допоможе вам цього навчитися. Ви дізнаєтеся про багато чинників, які, можливо, не вважали важливими, але які впливають на самооцінку. Як поважати себе й інших, не залежати від оцінок оточення, прийти до прощення через травми й полюбити себе — усі ці питання розглянуто в книзі. Цей робочий зошит може стати вашою найкращою особистою інвестицією.
Книга буде цікава як психологам, психотерапевтам, так і кожному, хто хоче усвідомити свою внутрішню цінність і навчитися підтримувати свою самооцінку.

Залиште відеовідгук та отримайте бонус!
Надішліть відео відгук або розпаковку одної з книжок на нашу електронну пошту та отримайте знижку на наступне замовлення.
publishing.vrb@gmail.comВідгуки та рецензії користувачів

Станьте першим, хто залишить відгук
Резюме щодо книги Ґленна Ширальді «Робочий зошит із самооцінки»
У книзі «Робочий зошит із самооцінки» Ґленна Р. Ширальді розглянуто феномен самооцінки, її впливу на життя людини й способи гармонізації особистості шляхом самовдосконалення. Книгу можна рекомендувати як для самостійного опрацювання, так і для використання фахівцями — психологами, психотерапевтами.
Унікальність «Робочого зошита із самооцінки» полягає в тому, що це не лише книга для читання, але й своєрідний щоденник, у який читач вносить результати щоденної роботи з підвищення самооцінки.
Природно, що для кожної людини власне «Я» є центром, навколо якого існує світ. Однак наше «Я» є надзвичайно залежним від цього світу, думок оточення, досвіду дитинства, часом травматичного. Стратегія автора — гармонізувати самооцінку передусім шляхом проявлення доброти, співчуття, прощення до самих себе. Автор пропонує відштовхнутися від безумовної цінності життя самого по собі — починаючи з дивовижного у своїй складності людського тіла, через здорові звички (зокрема повноцінне харчування, сон, спосіб життя) і до усвідомлення духовної неповторності кожної особистості.
Значну увагу приділено внутрішньому зростанню — на думку автора, це процес, що не має «пункту призначення», тобто є нескінченним. Невпинне зростання і самовдосконалення є підґрунтям для самоповаги, а також, неминуче, — поваги до інших. Таку книгу можна читати — а точніше, працювати з нею, — роками, адже робочий процес вдосконалення, пізнання і прийняття себе, розвитку й росту, як було сказано, ніколи не припиняється. Автор бачить особистість начебто це насіння або паросток рослини. Вона й прагне до розквіту, і водночас є досконалою в кожен момент свого існування. Така метафора, наведена на самому початку книги, полегшує подальше сприйняття вправ, суть яких — відкрити те, що кожна людина вже є досконалою, просто не знає про це.
Книга допомагає уникнути небезпечного процесу саморуйнування, спричиненого болісним досвідом, завищеними очікуваннями суспільства, невдачами, які можуть спіткати кожну людину. Саморуйнування, зі свого боку, може спричинити хвороби тіла й депресію. Натомість Ґленн Ширальді часто й невипадково згадує про мати Терезу — читачеві запропоновано подивитися на самого себе її люблячими очима.
За допомогою легких, дієвих практик (як-от медитація, візуалізація тощо) читач може позбавитися саморуйнівних автоматичних думок, привчитися говорити собі «а втім!» у ситуаціях, що здаються невтішними, нарешті відчути, що таке безумовна любов до себе (це в жодному разі не є синонімом егоїзму), долати внутрішній біль і, зрештою, бути задоволеним власним існуванням.
«Робочий зошит із самооцінки» містить доповнення з практичними порадами, як допомогти людині в ситуації стресу. Так зване управління стресом є надзвичайно важливим у наш час. Не всі люди, які проходять через потрясіння, усвідомлюють, що є непрожитий стрес — це емоції, почуття, яким людина свого часу не дала виходу. Автор навчає, як безболісно зустрітися з досвідом минулого, «надати слово» непрожитому горю або травмі й нарешті позбавитися відчуття покинутості, тривожності, безпідставного гніву чи бажання помсти. Тобто знайти в собі духовну основу.
Головний висновок Ґленна Р. Ширальді: людину не можна визначити вузько, лише за допомогою певних зовнішніх характеристик. Ані критика, ані помилки чи невдачі, ані соціальний, професійний, сімейний чи фінансовий статус, ані будь-який інший фактор не може бути вирішальним. А отже, кожен з нас є дорогоцінним і має плекати в собі це відчуття.
«Робочий зошит із самооцінки» — наче обізнаний гід і помічник у подорожі самопізнання, в яку людина вирушає від початку життя.
Підійде, якщо вже читали
Переваги книги

Робочий зошит, який стане щоденником ваших внутрішніх змін
Кожна людина так чи інакше стикається з проблемою завищеної або ж заниженої самооцінки. Як знайти внутрішній баланс і, зрештою, щастя; чому любов і прощення є основою здорової самооцінки; як пов’язані самооцінка й депресія — усе це й багато інших аспектів докладно обговорюються в книзі. Автор пропонує не лише всебічний погляд на питання порушеної самооцінки, а й способи самостійного опрацювання проблеми.
#1
Поєднання книги й робочого зошита
Ви не просто читаєте — ви працюєте і змінюєтеся
#2
Доступність і зрозумілість
Легка подача матеріалу для широкої аудиторії
#3
Дієві вправи
Велика кількість прикладних практик
#4
Важливість звичних речей
Ви іншими очима подивитеся на власне тіло
#5
Фізичні недоліки і внутрішнє «Я»
Що ми можемо змінити
#6
Реальні історії
Реальних людей, які вказують шлях
Рекомендовані товари
Доставка


Оплата


