


Нейрокоучинг: архітектура досягнень
В нашу бурхливу еру коучинг став одним із найпопулярніших інструментів для досягнення цілей. Завдяки поєднанню традиційного коучингу та здобутків сучасної нейронауки Катерина Гайдученко й Ольга Прокопенко створили новий, унікальний формат коучингу — нейрокоучинг. Він допомагає мислити та досягати мети більш ефективним способом, що краще відповідає потребам сучасної людини.
Книга Катерини Гайдученко й Ольги Прокопенко «Нейрокоучинг: архітектура досягнень» є своєрідним посібником для сертифікованих коучів, у якому стисло й лаконічно викладена інформація про те, що являє собою нейрокоучинг, у чому його переваги, а також як його використовувати в роботі з клієнтами так, щоб якомога швидше та простіше отримувати бажані результати.
Книга написана легко й зрозуміло, тому буде корисна не лише спеціалістам, а й усім, хто цікавиться коучингом і прагне використовувати його на практиці.

Залиште відеовідгук та отримайте бонус!
Надішліть відео відгук або розпаковку одної з книжок на нашу електронну пошту та отримайте знижку на наступне замовлення.
publishing.vrb@gmail.comВідгуки та рецензії користувачів

Станьте першим, хто залишить відгук
Резюме щодо книги Катерини Гайдученко та Ольги Прокопенко «Нейрокоучинг: архітектура досягнень»
Стандартні коучингові технології здебільшого не враховують суттєву частину механізмів природних нейрофізіологічних процесів, що розвинулися в людини в процесі еволюції. Автори книги «Нейрокоучинг: архітектура досягнень» Катерина Гайдученко й Ольга Прокопенко об’єднали свої зусилля та знання, разом вивчаючи, систематизуючи та впорядковуючи інформацію, отриману з різноманітних наукових джерел, завдяки чому була розроблена нова модель коучингу. Цей новий формат коучингу — нейрокоучинг — був створений внаслідок його «синхронізації» з нейрофізіологією, він дозволяє створювати такі умови, за яких неможливо не досягти поставлених цілей.
Нейрокоучинг став, так би мовити, поліпшеною версією звичайного коучингу. За основу роботи з клієнтами автори вирішили взяти теорію функціональних систем (ТФС), створену в середині ХХ століття нейрофізіологом П. К. Анохіним. Ця наукова модель описує структуру поведінки людини під час вибору цілей та способів їхнього досягнення. За допомогою її використання вдалося покращити стандартний коуч-формат та створити унікальний інструментарій для моделювання майбутнього результату, альтернативного планування, роботи з обмеженнями тощо, інструментарій, який враховує принципи функціонування мозку та вплив нейрогормональної системи. Крім того, автори книги створили власну програму з підвищення кваліфікації для сертифікованих коучів.
Особливість нейрокоучингу полягає в тому, що він спирається на сучасні уявлення про роботу людського мозку, пропонуючи інструменти та технології, створені на основі головних принципів нейрофізіології та нейропсихології. Нейрокоучинг допомагає клієнту навчитися мислити та досягати мети в найефективнішому форматі завдяки створенню умов для побудування нових нейронних мереж.
Теорія функціональних систем, одна з провідних моделей в нейрофізіології та системній психофізіології, допомагає відповісти на запитання, як виникає ідея про дію і з’являється мотивація, як відбувається ухвалення рішення та виконується сама дія. Автори переконані: перевіривши, які компоненти ТФС у клієнта вже присутні та готові до використання, а яких бракує, побудувавши план роботи з огляду на наявність пунктів, які вимагають пропрацювання, та провівши з клієнтом певну кількість сесій, коучі можуть досягти забезпечення всіх компонентів ТФС для вирішення запиту, з яким звернувся клієнт. Якщо ж запит являє собою нескладне та коротке в розв’язанні завдання, ТФС можна використовувати і як формат самої сесії. Модель ТФС складається з блоків. У книзі представлений їхній опис та пояснення того, як працювати з ними. Після кожного блоку присутні завдання, під час виконання яких читачі (або ваші клієнти) зможуть провести наявну в них мету через блоки ТФС, що допоможе їм на шляху до її досягнення.
Проводячи діагностичну сесію у форматі ТФС, коуч може визначити індивідуальні особливості особистості та психічної діяльності людини в контексті коучингового запиту. По суті, діагностична сесія — це інтерв’ю, у процесі якого коуч допомагає клієнту сформулювати свою мету і ставить запитання щодо її досягнення за кожним блоком ТФС. В результаті коуч отримує максимально повну інформацію про всі підтримувальні та обмежувальні ментальні установки; бачить сильні та слабкі сторони, переваги та недоліки в наявних у клієнта стратегіях досягнення мети; досліджує та визначає, які блоки згідно з ТФС у клієнта вже пропрацьовані та адекватно наповнені, а які — потребують уточнення та подальшої роботи. Для клієнта така робота теж буває корисною, оскільки підвищує його рівень самоусвідомлення та мотивує до бажаних змін.
Цей посібник знадобиться коучам, які хочуть використовувати у своїй роботі не просто дієві та перевірені інструменти, а ще й інструменти, створені з урахуванням сучасних знань про функціонування мозку. Так можна буде не лише підвищити ефективність роботи, але й допомогти клієнтам досягти кращого результату.
Підійде, якщо вже читали
Переваги книги

Унікальний формат коучингу для кращих результатів
Нейрокоучинг — дієвий та ефективний інструмент, створений внаслідок синтезу традиційного коучингу з нейрофізіологією. Він дозволяє створювати такі умови, за яких просто неможливо не досягти поставленої мети. Автори розкажуть, як використовувати його в роботі з клієнтами та допомагати їм якнайкраще та якнайшвидше отримувати бажані результати.
#1
Лаконічність
Нічого зайвого
#2
Простота
Легко опанувати інформацію
#3
Завдання
Допоможуть прямувати до мети
#4
Унікальний метод
Зробить роботу з клієнтами ще ефективнішою
#5
Результативність
Дізнайтеся, як досягти більшого
#6
Нове бачення
Погляньте на проблему з іншого боку
Рекомендовані товари
Доставка


Оплата


