


Українська народна чарівна казка: психоаналітичний аспект. Монографія
Оксана Тиховська у своїй монографії «Українська народна чарівна казка: психоаналітичний аспект» вперше в історії української фольклористики із використанням положень психоаналізу З. Фройда та К. Юнґа проаналізувала семантику персонажів українських народних чарівних казок Закарпаття у контексті психології, а також висвітлила історію людської душі, яка в чарівних казках насправді захована під системою архетипних образів, мотивів, символів та алюзій.

Залиште відеовідгук та отримайте бонус!
Надішліть відео відгук або розпаковку одної з книжок на нашу електронну пошту та отримайте знижку на наступне замовлення.
publishing.vrb@gmail.comВідгуки та рецензії користувачів

Станьте першим, хто залишить відгук
Резюме щодо книги «Українська народна чарівна казка: психоаналітичний аспект»
Монографія Оксани Тиховської «Українська народна чарівна казка: психоаналітичний аспект» містить аналіз семантики персонажів закарпатських народних казок — вперше в українській фольклористиці — у контексті психоаналізу, з урахуванням особливостей об'єктивації архетипів на кшталт «Дух», «Аніма», «Мудрий Старий (Стара)», «Тінь», «Анімус» тощо, і все це шляхом аналізу сюжетів.
Трактування героїв відбувається у контексті архетипів колективного несвідомого, тоді як наратив казок — у якості метафоричних сценаріїв вікових ініціацій чоловіка (у казках для «чоловіків») чи жінки (для «жінок»). Авторка, використовуючи положення психоаналізу Зиґмунда Фройда і Карла Ґустава Юнґа, висвітлює історію людської душі, що прихована під системою символів, мотивів та архетипних образів. А систему персонажів з казок вона розглядає як нерозривну єдність тих ж символів, мотивів і архетипних образів, котрі в процесі інтеракції відтворюють картину-мозаїку індивідуації людини, яка знаходить шлях до осягнення Самості крізь межу реального та ірреального.
Підійде, якщо вже читали
Переваги книги

Вперше в історії — аналіз народних українських казок з використанням положень психоаналізу Фройда і Юнґа
Монографія «Українська народна чарівна казка: психоаналітичний аспект», яку уклала Оксана Тиховська, пропонує розглянути закарпатські казки геть під іншим кутом, відкриваючи додаткову глибину в них та нові смисли, що закладені авторами цих казок. До того ж, книга доводить, що психоаналіз, який базується на методах Зиґмунда Фройда та Карла Ґустава Юнґа, можна застосовувати до будь-яких персонажів — чи то вигаданих, чи то реальних.
#1
Унікальна книга
Аналогів якій майже немає
#2
Розкриття подвійної цінності казок
Авторка розглядає казки з психологічного боку
#3
Закарпатські міфи
Розкрийте для себе фольклорні особливості південного заходу України
#4
Юнґіанський аналіз у незвичайному руслі
Його застосовано по-новому, інакше
#5
Стильне оформлення
Оформлення відповідає змісту — воно виконано у стилі казок
#6
Знайдіть подвійне дно у інших казок
Метод, застосований авторкою, можна застосувати і до інших, не-закарпатських казок
Рекомендовані товари
Доставка


Оплата


